Obserwatorzy

wtorek, 11 lutego 2014

Essie Toggle to the top... or down?Hej hej :) Dziś chciałam wam pokazać śliczny lakier, który wytrzymał u mnie jeden dzień na paznokciach. Essie Toogle to the top. Przecudowna czerwień wpadająca w bordo, dzięki brokatowym płatkom. Lakier kupiłam w sklepie Manni.pl w kostce Essie - 4 lakiery 5ml za 36zł. Pędzelek jest cienki, przez to średnio wygodnie się nim maluje, ale to ze względu na te drobinki, które jednak inaczej się zachowują niż kremowy lakier. 
Sam lakier szybko wysycha i średnio się błyszczy, na zdjęciach mam top good to go. 
Dlaczego więc nie jestem zadowolona w pełni z lakieru? Wytrzymał jeden dzień, a moje paznokcie są na prawdę w calkiem niezłej kondycji. W ramach wykorzystywania wszystkim moich topów i odżywek postanowiłam, że użyje zachwalanego topu, który powinien przedłużać żywotność lakierów. Do tego używłam też jako bazę odżywkę na wzrost poznokci także od Essie- no bo przecież jdna marka to powinnam mieć ten sam manicure przez minimum 4 dni, prawda? Ale nie.... kolejny raz się przejechałam. I nie wiem czy ten lakier tak odpryskuje przez drobinki, top czy odżywkę. No ale to jakiś skandal. Powinny się cudownie trzymać.

Jaki jest plus tego lakieru z Essie good to go? Top przecudownie wyciągnął kolor z tego lakieru. Cudne są teraz. Ale już jutro muszę pomalować znów paznokcie...

1 komentarz:

Dziękuję, za każdy komentarz :)
Proszę tylko podpisuj się, niemiło jest odpisywać do Anonima :]

Klara