Obserwatorzy

niedziela, 9 lutego 2014

Szczęśliwa Panna Młoda, czyli lakier od p2!Witam was :) 
Obiecałam stopniowo pokazywać ostatnio zakupione lakiery i oto jest ten który spodobał mi się najbardziej. Na stronie Manni.pl nie jest pokazany tak pięknie kolor tego lakieru. I od koloru zaczniemy.
Jest to różowo pomarańczowy - łososiowy, lekko brzoskwiniowy, a zarazem trochę neonowy kolor. Lakier jest cudownie błyszczący i spełnia to co obiecał nam producent mówiąc o żelowym wyglądzie paznokci. Konsystencja lakieru jest trochę gęsta, ale dzięki wygodnemu pędzelkowi idealnie pokrywa płytkę paznokcia, dwie warstwy i nie ma prześwitów żadnych, a  kolor nabiera głębi.  Lakier utrzymał się na moich pazurkach cztery dni i powiem szczerze były tylko odpryski - pewno od zmywania.
Źródło:http://maani.pl/pl/c/Volume-Gloss/33 
Ten lakier jest w fajnej buteleczce z grubym trzymaniem (nie wiem jak to określić), mimo że jest szeroki to bardzo wygodnie operuje się pędzelkiem. Buteleczka ma 12 ml i kosztowała 15,50zł, moim zdaniem to dobra cena za tak dobry lakier, naprawdę polecam wam spróbować tej serii lakierów. Ja już myślę nad zrobieniem sobie prezentu na dzień kobiet i dokupienia innych odcieni, a jest ich jeszcze 9. Może ze trzy jeszcze? :) 
1 komentarz:

Dziękuję, za każdy komentarz :)
Proszę tylko podpisuj się, niemiło jest odpisywać do Anonima :]

Klara