Obserwatorzy

piątek, 7 lutego 2014

Klasyczna czerwień, czyli kolejne podejście do Quick'n Go!


Pod koniec listopada 2012 kupiłam lakier Astor w kolorze miętowym (Link), okazał się kompletną klapą. Więc kupiłam i kolor czerwony potem 240 z serii Quick'n Go! Aby sprawdzić jak ten się sprawdzi i w sumie dobre miałam przeczucia. Lakier leżał ponad rok i w sumie ostatnio mi się o nim przypomniało. 
A więc: lakier jest dużo lepszy od swojego brata w miętowym kolorze.
Czerwony kolor jest tak mocny i tak cudowny, że nie było by błędem nazwać go klasyczną piękną i elegancką czerwienią. Pędzelek ma ajny kształt i faktycznie w mgnieniu oka przykrywamy lakierem całą płytkę, konsystencja lakieru jest fajna, sprawia, że nie nakładamy go ani za dużo, ani za mało (w miętowym lakierze było to tragiczne). Lakier szybko wysycha, więc od razu nakładamy drugą warstwę i w sumie gotowe. Lakier przepięknie się błyszczy i wygląda wytwornie, pewno na długich równych paznokciach wyglądał by oszałamiająco, na moich niestety wygląda tak o :) (Ale ciągle pracuje nad ich wyglądem, więc muszę być cierpliwa.). Trwałość tego lakieru jest też dużo lepsza niż miętowego, bo wytrzymał ze mna trzy dni i lekko się starły końcówki. 
Z tego lakieru jestem na prawdę zadowolona, jest jednym z moich lakierów awaryjnych, dobrze kryje, szybko wysycha, kolor klasyczny - ideał.2 komentarze:

Dziękuję, za każdy komentarz :)
Proszę tylko podpisuj się, niemiło jest odpisywać do Anonima :]

Klara